З Різдвом Христовим!

Дорогі брати та сестри, дорогі друзі!

Усі свята мають значення для тих, хто святкує їх. Хочу поділитися одним важливим фактом, пов'язаним з Різдвом Христовим, на якому не кожен звертає увагу. Цього дня народилася небесна смирення і лагідність.

Немає нації, народу, особистості, молодих чи старих вчених чи не освічених, багатих чи бідних, які не відчувають нестачу таких необхідних особистісних якостей, що дають досконалий мир та душевний спокій.

Зі Святого Письма знаємо, що були такі люди носії лагідності. Подібно до Мойсея, але це було їх надбанням, яке, на жаль, не передається у спадок. Єдиний, володар досконалої смирення і лагідності – народжений Немовля про кого читаємо в книзі пр. Ісаї: «Бо немовля народився нам – Син дано нам” (Іс. 9:6-7). Слово „Немовля” не використане випадково в Біблії, воно відображає сутність особистості Того, Хто втілився та увійшов у цей світ.

Цим виявив глибину та значення смирення. Подумати тільки Бог Творець в особі Ісуса залишив славу небес, спустився до Свого творіння. Бог, Якого небеса, небес не вміщають розмістився в хліві, в яслах серед овець, започаткувавши свою місію – Агнець Божий! Той, Хто має весь всесвіт вибрав

бідну сім'ю, став теслею, був зневажений, принижений, відкинутий, оголошений злочинцем, страчений як лиходій. (Іс. 53:2-4).

Постійно ставив собі запитання: „Чому Ти вчинив так із Собою, Господи?“. Відповідь отримала собі сподіваюся, і вам. Щоб стати доступним для всіх: для дітей, які обіймали Його, для багатих і бідних, для вчених та неосвічених, для молодих та старих, для всіх, хто потягнеться до Нього без посередників. Без страху та сумніву, що можуть бути не прийнятими та не допущеними вартою, не зрозумілими, знедоленими та відпущеними ні з чим.

Перед Ким не треба доводити свою правоту, свої успіхи та досягнення, але перетворившись як дитя підійти до Нього як Батька. Тому що Він не тільки смирен, але й лагідний серцем. Він Чудовий, щоб привернути нас до Себе, як приваблюють нас немовлята, Радник для всіх, хто потребує поради та мудрості.

Він Міцний, щоб зміцнити і дати силу знемоглим, Він Батько вічності для тих, хто бачить себе самотнім і душевною сиротою в цьому озлобленому світі. Готовий усиновити кожного та дати своє Ім'я та прізвище – «ХРИСТИАНИН».

Він став доступним для всіх із величчю своєї простоти. Ось кого потребував і потребує мир. Бо немовля народилося нам - Син дано нам; владарювання на його раменах, і назвуть ім'я Йому: Чудовий, Радник, Бог міцний, Батько вічності, Князь світу. (Іс.9: 6). Він же носій світу для кожної душі, сім'ї, народів землі.

Дорогий друже, 43 роки тому я скуштував як благий Господь у Смиренності та лагідності, і сьогодні все ще потребую цих якостей. А ти? Як почуваєшся, чи відчуваєш цю потребу? Даю тобі гарантію, що якщо прийдеш до Нього, Він не промовчить, не залишить тебе не поміченим спробуй, увійди в свою таємну кімнату, поклич Його Ім'я, усміхнися як дитя давно Усміхненому тобі з простягнутими руками. Якщо прагнеш чистоти і святості як жадав я, а може і більше за мене.? То скористайся можливістю, яку Він надає тобі сьогодні і зараз. Він відправив і тобі запрошення прочитаємо його до Єв. Матвій 11:28-30 28 Прийдіть до Мене всі, хто тяжкий та обтяжений, і Я вас заспокою. візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим; бо ярмо Моє благо, і тягар Мій легкий. (Матв.11:28-30)

З Різдвом Христовим тих, хто вже народився для Нього та тих, хто на шляху!

Ваш слуга

Іван Вилков.